BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ
TR
EN


Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü >Üniversitemiz Logosu
Üniversitemiz Logosu

Üniversitemiz Marka Oldu.

 

Üniversitemizin Türk Patent Enstitüsüne yapmış olduğu başvuru üzerine “Sinop Üniversitesi 2007” ibareli logosu 2010 26259 nolu Marka Tescil Belgesini almıştır.

21/04/2010 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 10 yıl süreyle tescil edilmiş olan logomuz, Üniversitemiz için kalite ve prestij referansı olacaktır. Bununla birlikte Sinop Üniversitesi logosunun izinsiz kullanımı durumunda yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar, kamuoyuna duyurulur.


Sinop Üniversitesi Logosu Kullanım Kuralları:

 

Logo, hiçbir şekilde değiştirilerek kullanılamaz (ebat, renkler, zemin tonuna göre kullanımı), gerekli olduğu hallerde büyütülür veya küçültülebilir. Boyutu uzatılıp, genişletilemez ve daraltılamaz.
 
Logo, sadece Sinop Üniversitesi ile doğrudan bağlantılı basılı dokümanlarda veya web sayfalarında kullanılabilir, Sinop Üniversitesinin bağlantısı olmayan herhangi bir konu için kullanılamaz. 

Logo, başka bir logonun parçası ya da bir tasarım öğesi olarak kullanılamaz. 

Logo, Sinop Üniversitesinin haklarını engelleyecek şekilde kullanılamaz. 

Logo kullanımı, kullanıcılara Sinop Üniversitesi ile ilgili herhangi bir hak vermez. 

Logo kullanımı kurallarına uygunsuz hareket eden, Sinop Üniversitesinin haklarını çiğneyen veya yasalara aykırı kullananlara karşı Sinop Üniversitesi yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.


 

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016